MUSIC BY DEVAKANT - The Way Home - ON / OFF
 
English   Česky
 
„Pravda je věčná a najít ji znamená, že i vy se stanete součástí věčnosti.“ OSHO
 • KONEC ZMATKŮ - OSVOBOZUJI SVOU SEXUÁLNÍ ŽIVOTNÍ ENERGII

 

Máš strach se ve vztahu odevzdat? Zajímá Tě jak se stát silným/silnou skrze puštění kontroly? Jak se přestat ve vztahu potýkat s pocitem viny? Jak vybalancovat s partnerem tanec mezi blízkostí a odstupem?

V dubnu 2014 přijíždí do Prahy zkušený konstelář a sex-pozitivní průkopník ANDREAS DEMMEL, aby nám pomohl nalézt odpovědi na naše otázky týkající se vztahů a sexuality a probudit se v těchto oblastech znovu do přirozeného stavu bytí plného jasnosti, síly, zvědavosti a nevinnosti. Můžeš se zúčastnit pouze pátečního večera, kdy bude Andreas mluvit o různých možnostech léčení zranění, která se objevují v našich intimních vztazích a jak nejlépe vnést výsledky léčení do běžného života, či na celém víkendu (který končí v neděli v 15:30hod), kdy se bude sdílet, léčit a konstelovat.

KDY: pátek 4. 4. (večer) – neděle 6. 4. 2014

KDE: Jeseniova 79, Praha - Žižkov

JAK: Jakkoliv v pohodlném oblečení, s otevřeným srdcem a odvahou :)

CENA: 2 900,- Kč při platbě do konce března, poté 3 400,- Kč. Účast bez postavení konstelace 1 900,- Kč (poté 2 100,- Kč), účast na pátečním večeru 400,- Kč (poté 500,- Kč).

PŘIHLÁŠENÍ: emailem na info@akshara.cz. Detailní informace naleznete v této pozvánce.

Nenech si ujít tuto unikátní příležitost ulevit své duši od starých bolestí a načerpat novou energii a inspiraci!

 • ZENOVÝ TAROT - MŮJ PRŮVODCE A KAMARÁD

 

Karty může vykládat pouze vědma či věštec. Pravda? Ne! Karty se může naučit vykládat každý. Neb každý máme přístup k intuici, je jen otázkou jak moc jsme s ní v kontaktu a jak moc ji umíme využívat.
 
Na tomto jednodenním semináři si rozšíříte své intuitivní schopnosti (pomocí meditací Otevírám své senzibilní schopnosti a Kundalini) a naučíte se, jak je využívat při výkladu karet.
 

Dále se naučíte jak se karet ptát a jak pomocí nich co nejjednodušeji získat vhled do jakéhokoli tématu, které vás zajímá. Naučíte se základní způsob vhledu do svých vztahových záležitostí, a pokud nám zbude čas, ukážu vám, jak si dělat velký komplexní výklad pro sebe, abyste věděli, o co se můžete v následujícím období opřít a kde (a jak) je třeba zapracovat.

Kdy a kde se seminář koná?

 

KDE: Jeseniova 79, Praha 4 – Žižkov

KDY: v sobotu 16.11.2014, 10:00 - 18:00

JAK: jakkoliv v pohodlném oblečení a s OSHO ZEN TAROTEM s sebou :)

CENA: 1 350,- Kč/osoba

PŘIHLÁŠENÍ: emailem na info@akshara.cz nebo sms na 739 259 352. Seminář má účastník rezevovaný po uhrazení zálohy ve výši 500,- Kč na účet číslo 109047302/3030. Záloha je vratná v plné výši při rušení ze strany účastníka 7 dní před konáním akce, poté se stává nevratnou.

 

 

 • ZASVĚCENÍ DO SHAMBALLY 1024 - I. a II. stupeň

 

Shamballa 1 024 je léčebná transformační energie, která proudí na naši zemi teprve od roku 2003. Pomáhá nám všem v naší transformaci - v odkládání všech starých nepotřebných masek, v dělání změn, které nás osvobozují z pavučin vzorců a přesvědčení směrem k našemu pravému já a někdy i v radikálních změnách směru, ať už v pracovní, vztahové či osobní oblasti. Pokud plyneme a konáme v souladu s touto energií a nebráníme se transformaci a růstu, můžeme využívat její podpory v dělání změn na cestě k lásce a svobodě. Když se však změnám bráníme, otřásá našimi životy a přináší lekce, které nás k růstu směr LÁSKA a SVOBODA stejně dovedou.

Pokud jsi už nějaký čas na cestě, rád bys využíval podpory energie Shamballa pro svůj růst a/nebo pro podporu druhých, pak SE TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ PŘI ZASVĚCENÍ! :)

 

KDE: Jeseniova 79, Praha 4 – Žižkov

KDY: úterky 18:30 - 21:30hod (aktuální termíny jsou vždy uvedeny na homepage v Novinkách)

JAK: jakkoliv v pohodlném oblečení :)

CENA: 1500,- Kč/osoba

PŘIHLÁŠENÍ: emailem na: info@akshara.cz nebo sms na: 739 259 352. POZOR, KAPACITA JE OMEZENÁ!

 

 

 • TAJEMNÉ STŘÍBRNÉ A VOŇAVÉ PLÁTNO

 

Je příjemné, že můžeme růst nejen pomocí terapií a sezení, ale i odlehčenějšími formami - např. díváním se na film :) A kvalitních filmů, u kterých se člověk baví a zároveň si s sebou odnáší i hluboké sdělení, je čím dál tím více... S radostí vás proto můžu pozvat na pravidelné filmové večery – TAJEMNÉ STŘÍBRNÉ A VOŇAVÉ PLÁTNO!

Nově se filmové večery konají na Malé Straně, v krásném podkroví domu U bílého pelikána a nově jsou obohacené o degustaci vůní připravených přímo k poselstí daného filmu alchymistickou parfemistkou Petrou Hlavatou. Po filmu následuje diskuse, která vždy krásně ukazuje jedinečnost každého z nás a toho, co si z filmu odnášíme a vzájemným sdílením příběh košatí a všichni se navzájem krásně obohacujeme.

Přijďte si UŽÍT POHODOVÉHO RŮSTU ZÁBAVNOU FORMOU! :)

 

KDE: Dům U bílého pelikána, Maltézské náměstí 9 

KDY: čtvrtky 19:00 - 22:00hod (aktuální termíny jsou vždy uvedeny na homepage v Novinkách)

JAK: jakkoliv v pohodlném oblečení :)

CENA: 300,- Kč/osoba (v ceně jsou vůně a lehké občerstvení)

PŘIHLÁŠENÍ: kliknutím sem.

FILMY:

26.9.2013 - PÁN VELRYB (Whale Rider, 2002)- Nádherný lidský film, natočený v krásném prostředí Nového Zélandu. Je ze života domorodých obyvatel, kteří hledají své místo v současném světě a způsob, jak přitom zůstat v kontaktu s kořeny a dědictvím svých předků. Jeden z těch, co stojí za opětovné zhlédnutí.

10.10.2013 - NÁDHERNÁ ZELENÁ (La Belle Verte, 1996) - Film, který údajně EU zakázala distribuovat… A není divu, zajímavou a vtipnou formou poukazuje na nesmyslnost a nepřirozenost civilizace, ve které žijeme. Tento film stojí za to vidět minimálně dvakrát (a i napopáté v něm člověk stále objevuje nové :)

14.11.2013 - STROM ŽIVOTA (The Tree of Life, 2011) - Krásný a hluboký film o životě jednoho muže, který hledá své místo na zemi a klade si otázky, na které (nejen) věda nezná odpověď. Tento i vizuálně nádherný film je poctou přírodě, životu a celé Existenci.

 

 • ESENCIÁLNÍ KONSTELACE - s Bachovými esencemi!

 

Pokud vás trápí jakýkoliv vztah – ať už k sobě samým, ke svému zdraví, k financím, rodičům, svým dětem či vztahy v práci – pak konstelace jsou pro vás to pravé. Pomohou vám nahlédnout pod pokličku vztahu a vidět jeho dynamiku tak, jak běžně očím viditelná není. K léčení pak dochází nejen pomocí zvědomování souvislostí, ale hlavně prožitku, kdy jsou energetické bloky a propletence uvolňovány a každý účastník daného vztahu (systému) pak může najít své přirozené a zdravé místo v něm.

Při konstelační práci často používám energie základních esencí života jako jsou láska, síla, klid, život samotný... Pomáhají odstraňovat zatížení a podporují osvobozující efekt konstelace.

Dále si také účastníci mohou užít podpory květinové terapie Bachovými esencemi. Na konci konstelací připravuji pro každého tinkturu s esencemi vybranými každému přímo na míru. Tyto esence podporují integraci efektu konstelace do běžného života a individuálně osvobozují na cestě k pravému já.

Kde, kdy a jak přesně se konstelace konají?
 

KDE: VO2max, Sokolovská 651/136a

KDY: sobota 10:00 – 18:00hod (aktuální termíny jsou vždy uvedeny na homepage v Novinkách)

JAK: jakkoliv v pohodlném oblečení :)

CENA: 1 250,- Kč/účastník, který si nechává postavit konstelaci, 700,- Kč/účastník

PŘIHLÁŠENÍ: emailem na: info@akshara.cz nebo sms na: 739 259 352. Konstelaci má účastník rezervovanou po zaplacení zálohy ve výši 500,- na účet číslo: 1090473024/3030. Záloha je vratná v plné výši (při rušení účasti ze strany účastníka) 7 dní před konáním akce, poté se stává nevratnou.

PŘIJĎTE SI DOPŘÁT MÍT SE ZASE O NĚCO LÍP! :)


 • ALCHYMIE ÚSPĚCHU A KREATIVITY -praktický workshop pro tvořivce napříč profesemi

 

*Chcete být (ještě) úspěšnější v tom, co děláte?
*Chcete si vytvořit budoucnost natolik lákavou, že vás bude magentizovat a vy k ní směřovat zcela přirozeně a bez úsilí?
* Máte pocit, že v práci stagnujete a přestože vás baví, chtělo by to nový impuls?
*Cítíte, že vás "svrbí" ruce a rádi byste svou jedinečnost vyjádřili nějakým novým tvůrčím způsobem?
 

Je tu pro vás workshop věnovaný rozvoji vašeho potenciálu BÝT TVOŘIVÝ A ÚSPĚŠNÝ. V malé skupině (max. 12 lidí, abychom mohli pěkně do hloubky) budeme probouzet svou kreativitu a schopnost úspěchu, pracovat s oblastmi, ve kterých jste už tvořiví (s vašimi tzv. Centry excelence) a šířit jejich zkušenost i do oblastí, kde ještě tvořiví a úspěšní nejste. Taky si budete vytvářet vizi své budoucnosti natolik lákavé, že vás bude magnetizovat a vést směrem ke svému naplnění.

KDE: Jeseniova 79, Praha 3

KDY: sobota a neděle 10.-11.5.2014

JAK: v pohodlném oblečení s radostí :)

CENA: 2 500,- Kč při zaslání zálohy do konce dubna, poté 2 900,- Kč.

PŘIHLÁŠENÍ: emailem na: info@akshara.cz nebo sms na: 739 259 352. Workhop má účastník rezervovaný po zaplacení zálohy ve výši 1 500,- Kč na účet číslo: 1090473024/3030.

PŘIJĎTE SE PROBUDIT DO ÚSPĚCHU A KREATIVITY A DOPŘÁT SI VÍC A VÍC SE SVOBODNĚ A KREATIVNĚ VYJADŘOVAT!

 

MEDITAČNÍ VEČERY V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU

Pokud cítíte neklid, napětí, nepohodu nebo naopak- pokud hledáte ticho, vnitřní klid, sami sebe a svou sílu, jste srdečně zváni na další z mých pravidelných pondělních meditačních večerů v přítomném okamžiku!
Na začátku vždy zjišťuji jak se vám právě daří, co vás aktuálně trápí nebo co byste si přáli. Podle toho vybírám vždy až na místě tu z meditací, která se nejlépe hodí vašim potřebám. Celou meditací vás provedu a po ní si děláme sdílení. To je neméně důležitou součástí večera - pomáhám vám při něm objevit způsoby, jak zážitek z meditace vnést do běžného života a zhodnotit ho v něm. K dispozici je rovněž Oshův Zen Tarot pro mini výklad, jako doplnění.
Kde, kdy a jak přesně se meditace konají?

 

KDE: Jeseniova 79, Praha 4 – Žižkov (zvonek Akshara)

KDY: pondělky, 18:30 – 21:00hod (aktuální termíny jsou vždy uvedeny na homepage v Novinkách)

JAK: jakkoliv v pohodlném oblečení

CENA: 250,- Kč/večer, 2 000,- Kč/10 večerů (stačí si je vybrat v průběhu 6 měsíců od zaplacení).

PŘIHLÁŠENÍ: emailem na: info@akshara.cz nebo sms na: 739 259 352.

TYP MEDITACÍ: Oshovy aktivní meditace, Světelné meditace Sanayi Roman, mé vlastní řízené meditace.

 

  • Zasvěcení do Shambally
   • Shamballa 1024 je léčebně transformační energie, která proudí na naši zemi ve stále větším množství. Pomáhá nám opouštět vše staré, co je nefunkční a vytváří tak prostor, který si můžeme naplnit kvalitami a aktivitami, jež jsou v souladu s námi samotnými. Pokud se cítíš být připraven pracovat s ní samostatně a využívat její podpory (včetně změn, které Ti může přinést do života), jsi připraven na zasvěcení.
   • Před samotným zasvěcením Tě nejprve seznámím s detaily. Budeme si povídat o účincích Schambaly, o tom, jak se s touto energií dostat do užšího kontaktu, jak s ní nakládat, komu a jak ji předávat, co se bude/může dít po zasvěcení a uděláme si společně meditaci rovnováhy. Při zasvěcení Ti předám přes auru symboly, které budeš moci používat jak pro sebe, tak při předávání Schambaly druhým.
   • Zasvěcuji do I. a II. stupně společně, do III. a IV. stupně zvlášť. Shamballa je inteligentní energie, má samoochranný mechanismu, tj. člověk který nemá být zasvěcen, zasvěcen není (zruší dohodnutý termín, vnější okolnosti ho od setkání odvrátí, atd.). Ceny zasvěcování nalezneš na těchto stránkách v sekci Ceník, kontaktní údaje, na kterých si můžeme domluvit setkání zase v Kontaktech. Těším se na viděnou! :)
  • Individuální sezení s MEDITACEMI SANAYI ROMAN
   • Z pondělních meditačních večerů vyplynula poptávka po individuálních meditačních sezeních se světelnými meditacemi Sanayi Roman. Ty jsou totiž už hodně specificky zaměřené (např. na spojování se s konkrétními vnitřními kvalitami, na magnetizování potřebných věcí do života či na další krok v osobním rozvoji). Možná i Ty zrovna řešíš nějakou specifickou záležitost, ve které by Tě mohla některá z těchto meditací podpořit. Seznam všech jednotlivých meditací najdeš tady, můžeš se podívat co vše pokrývají a vybrat si. Pokud bys měl zájem o více informací k některé z nich, stačí poslat email.

 

  • PODPORA ENERGIÍ SHAMBALLA
   • Pokud právě řešíte nějaký větší problém (ať už pracovní, vztahový, finanční či osobní), už si s ním sami pracujete a zároveň si uvědomujete, že vše staré a nefunkční v tomto silně transformačním roce musí odejít a je to tak v pořádku, pak Schambala je pro vás to pravé! Podpoří Vás v nalezení řešení a celý očistný proces zrychlí.
    Shamballa na naši zemi proudí teprve od roku 2003 a její množství se neustále zvyšuje. Je to léčebně transformativní energie, která zviditelňuje a otřásá vším nefunkčním, čímž zároveň vytváří prostor pro vše nové, co je v souladu s našimi pravými já a s uvědoměním, že jsme všichni součástí jednoho celku. Jestli se cítíte být připraveni projít svým tématem rychleji a s větším uvědoměním, ozvěte se. Schambalu vám můžu předat jak při osobním setkání, tak i na dálku.

 

  • NOVÁ ADRESA - Od 1. března
   • S radostí si Vám dovoluji oznámit, že od 1. března 2012 se s vámi těším na viděnou v nových prostorách v Jeseniové 79 na Praze 3 - Žižkov. Jsou dobře dostupné, nejlépe se tam dostanete:

MHD: zastávka Biskupcova (tram 9, 10, 16, 19) či Ohrada (bus 133).
AUTEM: bez problémů se dá parkovat zdarma u Nákladového nádraží Žižkov (ulice U nákladového nádraží) anebo blíže na hodinách v ulici Koněvova (ve směru z centra). V bezprostředním okolí je modrá zóna.
GPS: 50°5'17.124"N, 14°27'59.987"E.

Těším se s vámi na viděnou v Jeseniové 79 :)

 

 

  • Reiki podpora na dálku
   • Reiki je inteligentní léčivá energie, která vnáší harmonii zpět do našeho těla a života. Primárně působí na fyzické tělo, kde doplňuje energii do deficitních částí, čímž např. zrychluje hojící procesy, zkracuje dobu rekonvalescence a pomáhá obnovit emoční rovnováhu. Zároveň však působí i na naši psychiku, kde podporuje procesy nutné k nastolení celkové rovnováhy. Tím umožňuje, aby se události, které se v době přejetí této energie dějí, vyvíjely pro nás tím nejlepším možným způsobem.
    To však neznamená, že se pak vše v daný moment vyvíjí pouze způsobem, který vnímáme jako pozitivní. Protože je naše mysl schopna uchopit pouze velmi malou výseč celého obrazu, neumíme si často uvědomit, že co vnímáme jako negativní, může pro nás být v tom velkém obraze velmi pozitivním. K tomu jeden krásný koán:
    Mudrcově rodině se zaběhl jediný kůň. Všichni z vesnice jej litovali, ale on sám pravil:”Nikdy nevíte, co je dobré a co špatné”. A skutečně: Brzy se kůň vrátil a přivedl s sebou i kobylu. Tak všichni mudrcovi blahopřáli. Ale ten opět pravil:”Nikdy nevíte, co je dobré a co špatné”. Nyní nejen mudrc, ale i mudrcův syn mohl jezdit na koni. Kobyla byla ale divoká a mudrcův syn nezkušený a tak spadl a zlomil si nohu. Opět je všichni litovali, ale mudrc opět pravil:”Nikdy nevíte, co je dobré a co špatné”. A skutečně, přišli verbíři, vzali všechny zdravé mladíky z vesnice a odvedli je do války.
    Pokud vás neodradí to, že s výsledkem nemusí být nutně hned spokojená hlava, ale vaše srdce, které už teď vnímá, že s podporou reiki dopadne pro vás vše nejlepším možným způsobem, neváhejte se mi ozvat a domluvíme se na detailech. Nebo si můžete reiki vyzkoušet nejprve nablízko při částečném či celkovém ošetření těla a procítit si jeho úžasné efekty při osobním setkání.

 

  • Leden 2012 - Váš osobní tarotový výklad na rok 2012
   • S přelomem kalendářního roku se často rádi na chvíli zastavíme, abychom se ohlédli a rekapitulovali předchozí rok a stejně tak - ne-li raději - nahlížíme do budoucnosti. S využitím Oshova zenového tarotu se společně podíváme na vlivy a tendence, které na Vás budou v roce 2012 působit, ať už v obecné rovině či v jednotlivých sférách (osobní, rodinné, pracovní, finanční...). Pomůže Vám to lépe přijmout a uchopit tyto vlivy a porozumět tomu, proč právě Vám přichází nyní do života. Jejich pochopení a zintegrování, Vám umožní prožít události roku 2012 s větší radostí a lehkostí.

 

  • Konzultace na dálku
   • V době moderních technologií není problém konzultovat na dálku. Nabízí se hned několik možností spojení - telefonické, emailové, po skypu či přes sociální sítě. Stačí si jen vybrat. Není to však pouze o technologiích, některé formy podpory nevyžadují vůbec žádné technické spojení. Například léčivá energie Reiki či transformativně podpůrná energie Schambala se dají posílat nejen na dálku, ale i napříč časem (do situací v minulosti či budoucnosti). I tarot je napojený na Vaši energii a není při výkladu nutná Vaše fyzická přítomnost. V případě, že budete potřebovat rychlou konzultaci nějaké konkrétní situace či vhled do ní, můžete mě kontaktovat. Domluvíme se a podíváme se na to.

 

  • ENGLISH VERSION - Available now
   • I am happy to be able to announce that the English version of the web-site is now available. All you need to do is - click on the English flag. Enjoy reading! :)